FIAKR - spolek emeritních Šlapeťáků

Ohlasy

Pokud se Vám naše produkce nebo nahrávka líbila, potěšíte nás, když se o Váš zážitek podělíte s ostatními na této stránce Ohlasů písní staropražských :-)
Jméno:

Zpráva:

Hodnocení:

 
Ministerstvo zemědělství, Marcela Bařinková
17.10.2019
Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za zajištění hudebního vystoupení na naší akci dne 3. října, zejména pak za skvělou show a nevšední zážitek pro všechny zúčastněné. Máme velmi pozitivní ohlasy i od zahraničních účastníků, konkrétně mohu jmenovat např. finského ministra zemědělství, který osobně vyjádřil programu pochvalu.
Luboš Harazin
30.9.2019
Fiakr byl i na letošní 6. Libčické Hašlerce naprosto skvělý. K této kapele patří poctivá muzika, humor a pohoda, posluchači byli z jeho vystoupení nadšeni. Těšíme se na další setkání :-)
J.Holinová
27.5.2019
Moc děkuji celé kapele za krásný koncert u nás v Libiši. Večer byl plný krásných písniček, jednání a příprava akce byly ze strany FIAKRU velice příjemné, profesionální a již dnes se těším, že se určitě ještě uvidíme.J.H.
Irena Vojáčková
13.5.2019
Moc děkuji za nádherné odpoledne na oslavě mých narozenin dne 11.5.2019 v Dolních Počernicích. Vaše vystoupení je vždy plné optimismu a umíte udělat nádhernou atmosféru :-)
Irena
21.9.2018
Děkuji za hezký zážitek na vánočním jarmarku v r.2016 v Mnichově Hradišti.Doufám,že Vás naše město opět pozve,protože staropražské písničky k vánocům patří.
Jaroslav Veselý
17.9.2018
Děkujeme za skvělé vystoupení Fiakru na neokázalé pietě- připomenutí čs. legionářů u jičínských kasáren, a to v rámci festivalu"Jičín- město pohádky" na němž také s úspěchem vystupovali. Akce za přítomnosti starosty města a osobností.
Michal Rendl
31.5.2018
Ples 1.Republika v Borovnici v restauraci U Myšáka. Skvělá akce,výtečné ohlasy od návštěvníků, super muzika v podání FIAKRU. Nejen staropražské songy ale i vynikající dixilend viz FB restaurace U Myšáka. Díky,díky ani mě nebudou stačit hvězdičky na hodnocení. Už se těším na FIAKR pod plachtami, kde budu přímo na místě. Díky.
Město Mnichovice
29.5.2018
Velice děkujeme za krásný hudební zážitek na akci Mnichovické kramaření v Mnichovicích dne 26.5.2018.
Starosta
6.5.2018
Děkujeme za skvělé vystoupení na obecní slavnosti v Dolním Hradišti dne 5.5.2018 !
Michal Rendl
12.2.2018
Skvělé vystoupení,úžasný večer,díky,díky,díky.Už aby byl květen, to si dáme repete. A ještě jedno díky za Vaše nové CD je velmi povedené.
Pavel Šapovalov
11.2.2018
Tradiční běžkařské soustředění v Borovnici se skvělou besídkou 10.2. s Fiakrem nemělo chybu
Pavel Šapovalov
29.5.2017
Není co dodat, snad hospodu "U Myšáka" zabetonovat :-) ! To abyste nemohli domů a hráli nám pořád. Skvělý večer, noc a svítání !!! Jen ti ptáci kdyby k ránu tolik neřvali ! Díky moc !
Jan Bohuněk
24.4.2017
Děkujeme za perfektní vystoupení na naší obecní slavnosti.
Eva Hruba
6.3.2017
Dekujeme za krasne odpoledne v Kralove dvore , seniori ze zamecku Kraluv dvur
Michal Rendl (Myšák)
4.3.2017
Nevím co napsat abych se neopakoval.Jste jak víno, čím starší tím lepší.Vždy po Vaší produkci tady u nás si myslím,že už nic lepšího nemůže být a Vy zase něčím překvapíte. Před týdnem to došlo tak daleko,že se tancovalo na zemi i na stole, sálem běžela Mexická vlna a lidé měli jak se říká hubu od ucha k uchu.Jste úžasní,moc děkujeme a již dnes se těšíme na 26.5 2017 kdy si dáme repete.
Jana Rendlová (myšanda)
3.3.2017
Děkujeme za úžasný večer, který jste nám připravili. S Vámi je svět hned veselejší a růžovější :) Už teď se těšíme na květen... díky jen tak dále, ať se vám daří
Pavel Šapovalov
3.3.2017
Právě dnes je to týden od produkce v Borovnici "U Myšáka" a ještě jsem nestrávil vše, co příjemného jsem ve vaší ctěné společnosti zažil ! Díky a těším se na další setkání !
Irena Folprechtová
26.2.2017
Děkujeme za nádhernou atmosféru, kterou jste vytvořili při oslavě narozenin naší maminky, byli jste úžasní - jako vždy :-)
Adam
8.1.2017
Šlapeto bylo lepší.
Lukáš Hloušek
26.12.2016
Vaše dnešní vystoupení v Pohledu bylo jako vždy víc než skvělé.Děkujeme.
V.
28.11.2016
Jste skvělí!
Pavel Šapovalov
14.11.2016
Děkujeme za nádherné odpoledne a večer v krásném prostředí nad údolím řeky Střely v Dolním Hradišti. Díky Vaší skvělé kapele jsme si tento den opravdu užili, i v naší malé vísce jsme nasáli atmosféru staré Prahy při projížďce FIAKREM !
Hubertův Country Festival
7.9.2016
Skvělé vystoupení, doporučuji. A skvělé večerní bluegrassové jamování, na opravdu tradiční nástroje. Prostě super parta.
Valéria Berdisová
2.8.2016
OHLAS?????? Iba v superlatývoch. Fakt tá najlepšia zábava 6.7.2016 v zážitkovom parnom vláčiku společnosti ZABABA. To budem raz rozprávať svojím vnúčatám. Úžasný spolok emeritných umelcov pražských. Svojím reprtoárom (aj na želanie...) prispeli k nezabudnuteľnej zábave počas celej jazdy :-).
( :-) DOLUHÁ NOC :-))
ĎAKUJEM
Eliška Poláčková
23.7.2016
Chtěla bych vám poděkovat, za krásný zážitek. Hned jsem měla lepší náladu. Jste prostě nejlepší :-)
Zlata a Karel
21.7.2016
děkujeme mnohokrát za vynikající hudební atmosféru na oslavě narozenin dne 16.7.2016 v zážitkovém parním vláčku společnosti ZABABA. Dokonce jsme si vybrali slovenskou písničku, která nebyla v repertoáru, ale pro hudebníky nebyl problém ji zahrát. S grácií, lehkostí a profesionalitou jste všem připravili senzační zážitek, na který máme jen samou kladnou odezvu. Moc Vám tímto děkujeme! Budeme jen doporučovat!
Honza
3.7.2016
Setkání s kapelou Fiakr na náměstí v Jičíně v sobotu 2.7.2016 bylo milé, inspirativní, příjemné a také veselé. Tolik krásných písniček zaznělo! Kluci, díky! Těšíme se na další setkání. Honza s rodinou.
Ladislav
18.8.2015
Bylo mi ctí, že jsem s Vámi mohl být na Vašem vystoupení v Dolním Hradišti. Kdo nepřišel a neslyšel, přišel o skvělý zážitek. Už se těšíme na Vaše další skvělé vystoupení. Jen tak dál chlapci.
Věra Polnická
16.8.2015
16.8.2015
Včera jsem navštívila Chodské slavnosti v Domažlicích. Výborné vystoupení kapely Fiakr. Kapela vytvořila úžasnou atmosféru. Lidé si zpívali, tleskali do rytmu a někteří i tančili, i když hudba byla jen k poslechu.Je vidět, že muzikanti bravurně ovládají své řemeslo, jejich zpěv byl dokonalý, spojený s hereckým projevem, který musel zaujmout každého. Měli ještě druhé vystoupení odpoledne, které jsem si nemohla nechat ujít. Opět nádherně zazpívané písně, super zvolený repertoár. Jen lituji, že jsem nemohla jít na nedělní zábavu, kde kapela hraje, neboť jsem musela odjet. Jsem z Čáslavi, takže Domažlice jsou kus cesty. Vše bylo úžasné, různé kapely, které hrály lidové písně, úžasně zpívající dětičky z tamní ZUŠ, ale největší zážitek mám z kapely Fiakr. Chlapci díky za tak krásný zážitek.
Simona
12.8.2015
Bezva akce v Dolním Hradišti... prostě tihle muzikanti umí vykouzlit to správnou "rozverně staromilskou" atmosféru. Je to báječná vzpruha pro každéhoo, kdo se cítí "uštvaný dnešní dobou".... Díky, pánové!!!
Michal Rendl - Myšák
10.8.2015
Měli jsme s manželkou vyjímečně 3 dny volna, a tak jsme vyrazili na cestu 240 km dlouhou z Borovnice do Dolního Hradiště na tancovačku za kapelou Fiakr.Není čeho litovat,zábava byla super jako vždy.Děkujeme kapele Fiakr za super večer a jejich zásluhou vyresetování našich hlav od denních starostí.
Pavel Šapovalov
10.8.2015
Děkuji kapele, že svým skvělým vystoupením přispěla k velmi přátelské atmosféře na tancovačce v Dolním Hradišti :-).
Daniela Hloušková
11.7.2015
Vystoupení v Úsobí bylo super!! Doufám že takových akcí bude ještě spousta.
Úsobí
7.7.2015
Děkujeme za krásné vystoupení na naší muzikantské pouti, byli jste úžasní!
Michal Rendl - Myšák
16.6.2015
Ta kapela je neuvěřitelna. Takový rachot jsme dlouho nezažili. Lidé se neuvěřitelně bavili již od prvních akordů.Krom harmoniky,kytary,basy a fagotu,což jsou hlavní nástroje kapely,jsme při jejich vystoupení již slyšely i klarinet,housle,violu a teď naposledy i nechanickou harfu,což byl velký zážitek.Harfička neuvěřitelně zapadla do stylu kapely a ještě zvýraznila um těchto multifunkčních muzikantů.Borovničtí děkují a již teď se těšíme na další setkání.Ať se daří.
Zuzana Fuksová
2.6.2015
Vystoupení kapely Fiakr v Bad Schandau bylo skvělé - bavilo velmi i zahraniční účastníky akce. Spolehlivá a profesionální kapela, doporučuji!
Mirek Dolejš
31.5.2015
Páteční vystoupení staropražské skupiny FIAKR v hotelu GOLD v Chtovinách u Tábora nemělo chybu - všichni přítomní si s chutí zazpívali a zatančili, prostě skvělá atmosféra a zábava - děkujeme FIAKRU i organizátorům a těšíme se na brzké setkání!
Pavel Šapovalov
28.5.2015
Čím dál tím lepší. 23.5. "U Myšáka" v Borovnici super zábava. Nevím, jestli to ta hospoda příště vydrží! Rozpálili jste nás už 1. písničkou a tempo neustávalo, naopak. Domluvíme se na produkci v Dolním Hradišti?
Pavel Šapovalov
4.3.2015
Je to už jako mlácení prázdné slámy, ale večírek "U Myšáka" v Borovnici byl opět excelentní, zejména díky FIAKRu. Jen bychom měli chodit dříve spát :-). Tak 22. nebo 23. května na viděnou a na slyšenou v Borovnici !
Mirek Dolejš
31.1.2015
Dne 24.ledna 2015 slavil náš kamarád Mírek Toman padesátiny v Myslovicích u Klatov a Fiakr skvěle bavil všechny přítomné
až do ranních hodin! Děkujeme chlapci za profesionální výkon
a těšíme se na další setkání!
Pavel Šapovalov
22.9.2014
Děkuji za excelentní odpoledne a večer! Podle ohlasů jste nadchli všechny přítomné. Na takový den se nezapomíná. Těším se na další setkání se skvělou muzikou ve vašem podání. Díky moc.
Přemek
21.9.2014
Děkujeme za krásné posezení sousedu u Pavla Šapovalova v Dolním Hradišti. Nemělo to chybu. Doufám, že se vám budou fotky líbit.
Bodlák - Záhuby
6.9.2014
Jsou věci mezi nebem a zemí,
pro které člověk jen stěží hledá vysvětlení.
A tak se stalo, že unikum, jenž Fiakr se nazývati ráčí,
srdcem naším i duší, která kamsi chvatně kráčí,
zatřáslo a řeklo stůj!

Stodola, kde odehrálo se to všechno,
je dodnes plná krásných písní a přátelstvím rezonuje.
Přátelstvím, které jen česká písnička,
třeba i velmi kratičká, vyvolati umí.

... vzpomínku, kterou jste v našem stavení zasadili,
si uchováme po dlouhá léta. Tak je silná!
Hýčkat ji budeme a předávat dál.
Díky, díky a ještě mnohokrát díky...
Borse Gucci
21.8.2014
Hello I am so glad I found your webpage, I really found you by mistake, while I was looking on Aol for something else, Anyways I am here now and would just like to say many thanks for a tremendous post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go through it all at the minute but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the awesome work.
Borse Gucci http://www.venditadilusso.com/
Kultovi
23.7.2014
Moc děkujeme za vytvoření nezapomenutelné atmosféry na naší rodinné oslavě a klobouk dolů před vaším uměním.
Karbanovi
29.5.2014
Kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí, a tak jsem čuměl.
Pánové bylo to super .
Vaclav Tobrman
27.5.2014
Děkuji za krásné prožití pátečního večera se skupinou Fiakr v obci Borovnice u Nové Paky "kdo nepřijde nezažije".Kluci bylo to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Michal Rendl
26.5.2014
Chtěl bych touto cestou poděkovat spolku emeritních umělců pražských,seskupení FIAKR za nádherně strávenou noc při jejich vystoupení. Byl to nádherný pohled na hosty v restauraci,kteří měli usměv na rtech a zpívali z plných plic společně s Vámi staročeské písničky. Vaší zásluhou večer tak rychle utekl že než jsme se nadáli tak byly tři hodiny po půlnoci a večer pomalu končil. Děkujeme za nevšední zážitek. Manželé Rendlovi.
VV PROMOTION s.r.o., Umělecká a produkční agentura
5.12.2013
Dobrý den, děkujeme za vždy bezproblémovou spolupráci, korektní dohodu a skvělou zábavu. Rádi budeme Vašich služeb na naše akce využívat i dále.
Michal Palánek
Chaloupkojc Kralovice
5.11.2013
Moc a moc děkujeme za úžasný zážitek,který jste nám díky Vašemu vystoupení u nás v Kralovicích připravili! Vaše entré v kostýmech, s hudbou a zpěvem nás všecky nadchlo a následující produkce navodila skvělou atmosféru celého večera. Ještě jednou velký dík a obdiv Vašeho umění, elánu, profesionality, a to i přesto, že se jednalo o soukromou, víceméně komorní akci:))) Z.+D.Chaloupkovi
Helena Procházková
15.10.2013
Vážení a milí pánové, velice Vám děkujeme za opětovné, naprosto nepopsatelné vytvoření úžasné atmosféry a vnesení veselé nálady a pohody 5.10. v Pluhově Žďáru u zámku na oslavě mých a manželových narozenin,s chutí jsme si všichni s Vámi zapěli a zatančili, mladí i ti dříve narození - přijelo s Vámi sluníčko a radost. Díky Vám. Ať žije Fiakr.
Brandejsová Růžena
11.10.2013
Je to trošku pozdě,ale musím napsat,že se to opravdu moc líbilo a všichni odcházeli spokojeni. Ještě jednou moc děkujeme.
HANA,LÍBA A RŮŽA tanečnice z DOBKOVIC
6.10.2013
moc se nám vaše vystoupení dne 5.10 líbilo a těšíme se,že
přijmete pozvání našeho SPOZu i v příštím roce
SPOZ (Sbor pro občanské záležitosti) Dobkovice
5.10.2013
Děkujeme Vám za pěkné vystoupení pro seniory (jen věkem)z Dobkovic.

http://dobkovicespoz.rajce.idnes.cz/Dobkovice_SPOZ_-_2013_-_ucta_ke_stari_host_-_Staroprazska_kapela_Fiakr/
Naďa Bíšková , starostka obce Veliše u Jičína
1.10.2013
Opět skvělé vystoupení. Bez vašich překrásných českých písniček si už nikdo Veliské posvícení nedokáže představit. Díky, tak zase za rok.
Jaromír Mayer
19.8.2013
Děkuji za příjemně strávenou hodinku v Mimoni. Byli jste fajn a vystoupení jste i s nepředvídanými vstupy zvládli naprosto brilantně.
Hanka + Radka
4.4.2013
Zdravíme všechny emeritní pražské umělce z Fiakru!!! Díky za příjemný večer 3.4.2013 Na Vlachovce :-) Podařilo se nám vyzpívat se ze stresu, což je prý návykové, takže někdy příště zase AHOJ !!!! :-))
Tomáš Langr ředitel divadla
4.1.2013
Pánové, děkujeme vám za úžasné vystoupení v Litomyšli. Myslím, že byste měli být na seznamu UNESCO za nehmotné kulturní dědictví. Moravský Verbuňk a Jízda králů už tam je. Je hezké, že hrajete staré pražské písně. Vaše nadšené podání je příkladem pro všechny začínající kapely. Na příštího Silvestra Vás zase pozveme!
Václav Vašata
3.1.2013
Skvělý Silvestr 2012 v Litomyšli s hudbou a písničkami skupiny Fiakr, těšíme se na příští setkání.!!!
Karel Korunka
2.1.2013
Příjemné silvestrovské překvapení,kapelu Fiakr jsme poprvé slyšeli na Silvestra v Litomyšli,vynikající zábava,pokud budou vystupovat někde poblíž, určitě jejich produkci navštívíme
Naďa
3.10.2012
Moc, moc děkuji za sobotní vystoupení na Velišském posvícení. Jako vždy jste byli úžasní. Vaše písničky nikdy nezestárnou, potěší a zahřejí na duši všechny bez rozdílu věku. Těším se na další setkání s Vámi. Naďa Bíšková, starostka obce Veliše
Lenka
3.10.2012
Kapelu Fiakr jsem už slyšela hrát při různých příležitostech - ať to bylo k tanci, či k poslechu, vždy byli skvělí a všichni se výborně bavili.
Šápo
1.10.2012
Příjemné osvěžení našeho pobytu v Podkrkonoší nám poskytl večerní koncert Fiakru ve Veliši dne 29.9.2012 !!!
Pavel Šapovalov
24.9.2012
Zábavné podání staropražských písniček s osobitým a nezaměnitelným zpěvem Ivo Zelenky a vynikajícími muzikantskými schopnostmi všech členů kapely obohatilo moji oslavu kulatých narozenin v Dolním Hradišti. Rád tuto kapelu vyhledávám a pokud máte zájem se velmi dobře bavit, mohu jen doporučit !!! U mě je to za 5 (hvězdiček).
Miroslav Dolejš
10.9.2012
Fiakr účinkoval 25.08.2012 na oslavě narozenin mojí drahé polovičky v Klokočkově mlýně u Načeradce.Chtěl bych všem členům kapely poděkovat za skvělou zábavu, při níž všichni účastníci odcházeli spát až nad ránem. Těšíme se na dlaší brzké setkání!
Rosaria Nepivodová
1.9.2012
Dnes jsem Fiakr slyšela na pouti v Praze 9 a byla jsem naprosto nadšená, protože staropražské písně zpívám taky. Kapela je prostě úžasná! ;-)
Michal Rendl
25.8.2012
Měl jsem také tu čest setkat se s kapelou Fiakr naživo a vždy to byl úžasný zážitek.Písně pana Hašlera jsou interpretovány dokonale a ve všech písních je cítit srdíčko a vztah k tomuto žánru muziky.Obecenstvo se vždy bavilo a tak mi nezbývá nic jiného než hodnotit plným počtem hvězd.Děkuji.
Tom
23.8.2012
Kapelu fiakr jsem viděl vystupovat už několikrát a nemohu hodnotit jinak, než plným počtem! Hlavně interpretace hašlerovských písniček je naprosto perfektní. A chlapci nezkazí žádnou legraci. :-)